نرم افزار دی وی دی DVD X Utilities

از جمله نرم افزار هایی که سایت نرم افزار دانلود رایگان پیشنهاد می کند، برنامه DVD X Utilities نیز از نرم افزار هایی است که با مجموعه کامل همراه خود شما را از تمام نرم افزار های کار با دی وی دی بی نیاز می کند. دانلود برنامه DVD نرم افزار DVD X Utilities یک راه کار کامل برای پخش، کپی و ساخت DVD است.
این نرم افزار طیفی کامل از نرم افزارهای ویدئوهای DVD است که عملیات ایجاد برش لبه (cutting-edge) به روش ساخت سنتی DVD قدرت میدهد. با این مجموعه نرم افزاری
برنامه DVD میتوانید یک درایو یا پخش کننده DVD بلوک منطقه ای ایجاد کنید تا بدون محدودیت منطقه آنها را پخش کنید. از DVD های کپی رایت شده خود Backup تهیه کنید. به سادگی DVD های موسیقی خود را ایجاد کنید. در این مجموعه نرم افزار ابزار DVD مانند CloneDVD, DVD X Player, DVD Ghost و Audio DVD Maker موجود می باشد.

DVD X Utilities 2.83 - نرم افزار پخش کپی ساخت دی وی دی

خصوصیات نرم افزار دی وی دی DVD X Utilities

  • چندین ابزار دی وی دی جداگانه در این مجموعه نرم افزاری موجود است CloneDVD (DVD به DVD، iPod، PSP و Smart Phone), DVD X Player, DVD Ghost و Audio DVD Maker
  • Backup گیری از DVD ها با استفاده از این نرم افزار ریسک از دست دادن و خراب شده DVD ها را کاهش میدهد. بدون هیچ گونه خطا، دیسک های کپی شده دارای کیفیت صدا و تصویر مانند دیسک اصلی بوده و میتوان آنها را بروی کامپیوتر و پخش کننده های DVD خانگی پخش کرد. این نرم افزار dvd از حالات کپی فیلم اصلی، سفارشی، دیسک جداگانه DVD های دولایه پشتیبانی میکند.
  • DVD X Player: اولین نرم افزار پخش و ضبط DVD Player منطقه ای رایگان است. حتی اگر کد منطقه را پنج بارهم تغییر داده باشد بازهم می توانید DVD های منطقه ای را هرنوع درایوی پخش کنید. علاوه بر مجهز بودن به تمامی استانداردهای پخش DVD، این نرم افزار از ابزارهای پیشرفته ای برخوردار است. این نرم افزار از خروجی S/PDIF برای سیگنال های DTST، ضبط DVD، Bookmark، عکس برداری، پخش فایل، پخش فیلم اصلی، تنظیمات کد منطقه برخودار است که یک پخش کننده معمولی از توان آنها بر نمی آید.
  • DVD Ghost: ابزاری برای تکمیل پخش و کپی DVD استفاده میشود تا محدودیت کپی رایت و منطقه را حذف کند. این ابزار محدودیت های مربوط به ضبط و پخش DVD را حذف میکند، طوری که می توانید فیلم های DVD کپی رایت را به هارد سیستم کپی کنید. با استفاده از این ابزار، پخش کننده شما قادر خواهد بود تمامی DVD های منطقه ای را بر روی هر درایوی پخش کند.
  • Audio DVD Maker: یک نرم افزار تبدیل است که با آن میتوانید DVD موسیقی خود را ایجاد کرده و از محدودیت CD خارج شوید. میتوانید انواع فایل صوتی را تبدیل کرده و آنها را به روی DVD رایت کنید. میتوانید فایل ها را Rip و یا ضبط کنید. سپس متن موسیقی و تصویری به عنوان پشت زمینه را به آن اضافه کرده و DVD موسیقی خاص خود را بسازید.

دانلوددانلود رایگان نرم افزار دی وی دی (حجم : 40.3 مگابایت)
رمزرمز عبور فایل : www.fdl.ir
سایتمنبع : دانلود رایگان

/ 0 نظر / 40 بازدید